SamsungVRF SİSTEMLERİ

Samsung VRF Klimaları, yenilikçi teknolojileri ve zarif tasarımının yanı sıra işlevsellikten de ödün vermediği için sektörün bu alanında da adını aldığı ödüller ile başarıyla duyurmuştur.

Yüksek Enerji Verimliliği

En yüksek enerji verimliliğini elde etmek için geliştirilmiş 4 çekirdek teknoloji

 • DVM-S2;-VRF-dünyasının-en-akıllı-ürünü-tanışın!Gelişmiş yapay zeka ile birlikte mevsim, iç ortam ve montaj koşullarına göre optimum ısıtma & soğutma performansı sunar.

  Gerçek zamanlı soğutucu akışkan verileri işlenerek olası kaçak durumunda tespit kolaylaşır.

 • Yapay zeka ile yüksek basınç kontrolüOptimum yüksek basınç değerini koruyan algoritma sayesinde enerji tasarrufu sağlanır.

 • Yapay zeka ile alçak basınç kontrolüDVM S2, soğutma işleminde çevresel faktörleri öğrenir ve gerekli alçak basınç değerlerine hızlıca ulaşır 20%’ye kadar daha hızlı soğutma

 • Yapay zeka ile kesintisiz ısıtma konforuGelişmiş yapay zekası ile çevresel tüm değişkenleri anlık olarak takip eder, ısıtma işleminin sürekliliğini önceliklendirerek optimum konfor sağlar.

Wind-Free™ Soğutma
 • Hızlıca serinleyin, cereyanda kalmadan serin kalın.Wind-Free™ Soğutma, soğuk rüzgârın rahatsız edici hissini yaşatmadan serinliği konforlu bir seviyede tutar. Soğuk hava, 15.700 mikro hava deliğinden yavaşça üflenir, böylece ne çok sıcak ne de çok soğuk hissedersiniz.* Durgun Hava Koşulu: ASHRAE’ye göre, rüzgâr hızı 0,15 m/s’nin altında olduğunda insanlar hava akışını algılayamazlar. Bu durum, “Durgun Hava” olarak tanımlanır.

 • Ayarları değiştirmeye gerek duymadan konforu korur.İki adımlı soğutmasıyla önce Hızlı Soğutma modunda havayı hızlıca konfor şartına getirir, sonra otomatik olarak Wind-Free™’ye dönerek elde edilen sıcaklığı korur. Böylece ayarları değiştirmeye gerek kalmadan rahatınızı korur ve şartlandırılan mahalde bazı soğuk bölgelerin oluşmasını engeller. Wind-Free tm Soğutma, sıcaklığı mahal içindeki tüm bölgelere eşit olacak şekilde ayarlar.

 • Mahalin tamamında homojen soğutmaWind-Free™ Soğutma, sıcaklığı mahal içindeki tüm bölgelerde eşit olacak şekilde ayarlar.

 • Wind Free ile enerji tasarrufuAynı koşullarda geleneksel soğutmaya kıyasla %55’lik enerji tasarrufu sağlar.*AC140MXADKH dış ünite ve AM140FN4DEH iç ünite aynı anda çalışırken test edilmiştir. Sonuçlar tüketicinin kullanımına bağlı olarak değişebilir.
  *Test Sıcaklığı: Dış ünite 35oC DB / 24oC WB. İç ünite 27oC DB / 19oC WB

 • Uzun borulama mesafesi ile esnek montaj yapınHer bir iç ünite, dış ve iç üniteler arasındaki bakır boru tesisatı mesafesinin fazla olduğu noktalarda; üniteler arasında daha dengeli bir performans sağlamak için kapasite bağlantısı kontrolü ve otomatik soğutucu akışkan dengeleme işlemlerini kendi başına gerçekleştirebilir.